Sot ditëlindja e Ermal Mamaqit, dedikimi i Amit: Të dua gjithmonë e më shumë


Ermal Mamaqi, humoristi dhe moderatori i “Xing me Ermalin” feston sot ditëlindjen. Në një ditë si kjo nuk mund të mungonte urimi i bashkëshortes, moderatores së “Dancing with the stars”, Amarda Toska. “Gjithë bota në një foto! Të dua gjithmonë e më shumë zemër”, -shkruan Ami në foton e postuar në profilin e saj në Instagram. Urimeve për Ermalin i bashkohet edhe revistawho.com

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password