close
Breaking NewsLajme

Soni Malaj tregon trupin në palestër (FOTO)

soni-malaj

Këngëtarja Soni Malaj nuk ka hezituar të tregojë trupin e saj sexy me një foto nga palestra, të cilën e postoi në Insta Story. Duhet të themi se Soni ka pasur gjithmonë një trup për tu pasur zili dhe ajo çdo ditë i përkushtohet palestrës duke qëndruar gjithmonë në formë.

15894834_757453537743652_6110071555366222533_n
Tags : palesterSoni Malaj
loading...