• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Soni Malaj në një rrëfim për dashurinë: Jam e lumtur, por nuk bashkëjetoj

Një nga këngëtaret më energjike të skenave shqiptare, vjen në një rrëfim për karrierën dhe dashurinë në suplementin ‘Bluetooth’. Soni Malaj është rikthyer këtë vit në ‘Kënga Magjike’ me këngën ‘Për vete më mbaj’, e cila është pritur shumë mirë dhe është pëlqyer mjaft nga publiku. Ndërkohë Soni shprehet se po punon për një tjetër projekt, një baladë dashurie e cila pritet të publikohet në shkurt të vitit të ardhshëm. Gjithashtu jeta private e këngëtares seksi ka ngjallur gjithmonë kuriozitet. Ajo shprehet se është shumë e lumtur, por nuk do të flaës më shumë për këtë sepse mendon se njerëzit janë lodhur. Soni shton se nuk bashkëjeton me të dashurin dhe planeve për martesë iu përgjigjet me fjalët ‘No comment’.