close
Breaking NewsLajme

Soni Malaj dhe Drini Zeqo, gazetari hap arkivat: Kur prezantohej festivali i 44 në RTSH

befunky-collage

Ndërsa vëmendja e të gjithëve është fokusuar tek Festivali i 55 i këngës në RTSH, gazetari Drini Zeqo është rikthyer pas në kohë, duke kujtuar kohën që së bashku me partneren e tij në prezantim, Soni Malaj drejtonin këtë festival. Foto daton rreth 11 vite më parë dhe dyshja e njohur nuk ka ndryshuar shumë. Festivali i 55 i këngës ka përfunduar dy netët e para të tij dhe sot pritet të zhvillohet finalja e madhe, ku do të shpallet fituesi që do na përfaqësojë në ‘Eurosong’.

15673565_10211636592369707_9219478_n
Tags : Drini Zeqofestivali i 44 i kengesprezntuesSoni Malaj
loading...