• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Snapchat krijon një filter për vajzën e Rob Kardashian dhe Blac Chyna…

Dream Kardashian ka vetëm 6 ditë që ka lindur dhe snapchat i ka bërë asaj një surprizë duke i krijuar një filter. Rob Kardashian ka postuar në profilin e tij në Instagram një foto të Dream nga snapchat ku shkruhet “Welcome Dream”. Rob Kardashian dhe Blac Chyna kanë shprehur se e kanë quajtur fëmijën e tyre Dream sepse ajo ishte një ëndërr për ta. 

dream-kardashian-snapchat-filter-lead

rob-kardashian-baby-name