• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Skivi feston ditëlindjen, ja sa vjeç është reperi

Një nga reperat e njohur të Babastars, Skivi feston sot ditëlindjen. Këngëtari mbush plot 31 vjeç dhe ka zgjedhur ta festojë këtë ditë të veçantë me miqtë dhe koleget e Babastars. Revistawho.com i bashkohet urimeve të fansave dhe ndjekësve në rrjetet sociale duke i uruar reperit gëzuar ditëlindjen!

image image