• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Silvester Stallone takon fansen e tij, ja supriza e saj për të (FOTO)

Ishte një ditë e zakonshmë për aktorin e famshëm Silvester Stallone. Ai po shijonte një drekë tek “Mulberry Pizza” në Beverly Hills kur një fanse e çmendur ju afrua për ta surprizuar. Vajza i tregoi 70-vjeçarit se e ka adhuruar aktrimin e tij që kur ajo ishte fëmijë dhe menjëherë më pas i tregoi aktorit tatuazhin tek kyçi i dorës ku ajo kishte shkruar emrin e tij. Një burim për “Daily Mail” tregon se vajza ndenji e përqafuar me yllin e Holywood përreth 10 minuta. Gjithashtu ajo i dhuroi atij një kukull të “”Rocky Balboa” të cilën e kishte shumë përzemër. Gjatë gjithë kohës Silvester dukej i surprizuar dhe në të njëjtën kohë shumë i lumtur që kishte një fanse aq të zjarrtë. Ata shkrepen disa selfie e më pas aktori e ftoi vajzën ta shoqëronte për drekë.