• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Silva Gunbardhi i pret miqtë e huaj në mënyrën më të veçantë

Disa orë më parë këngëtarja Silva Gunbardhi ka publikuar një video shumë të veçantë të shkëputur nga një drekë me bashkëshortin dhe miqtë e përbashkët nga Australia. Silva është marrë personalisht edhe me argëtimin e të ftuarve. Me një daulle dhe në shoqërinë e një klarinete, këngëtarja ka performuar disa nga motivet popullore shqiptare. Australianët janë argëtuar shumë dhe duket se kanë pëlqyer muzikën shqiptare./revistawho.com