• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

 Silva Gunbardhi dhe Dafi të rrethuar nga luksi në Australi

Çifti i artistëve Silva Gunbardhi dhe Dafi prej disa ditësh po qëndrojnë në Australinë e largët, ku kanë mbajtur edhe koncerte.
Çifti ka publikuar vazhdimisht foto dhe video nga hoteli me kushte superluksoze ku po qëndrojnë.


Një tjetër detaj që bie në sy janë makinat e shtrenjta dhe luksoze që ata nxjerrin në videot e publikuara.


Çifti i këngëtarëve gjithashtu ka ndarë me ndjekësit e tyre momente nga performanca në club-et ku kanë qenë të ftuar.


Dyshja gjithashtu shoqërohet edhe nga këngëtari Sinan Hoxha e bashkëshortja e tij Andrra Destani./revistawho.com

CLOSE
CLOSE