• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Si ta veshësh crop top edhe gjatë vjeshtës? Na tregojnë yjet e modës

U preferua shumë gjatë verës, por mesa duket crop top (bluza e shkurtër) do të qëndrojë në gardërobë edhe gjatë sezonit të ri. Të paktën duke e kombinuar me mënyrën e duhur. Ikona të fshion-it si Gigi Hadid dhe Kendall Jenner janë nga të parat që na tregojnë se si ta adoptojmë këtë stil. Duke iu përshtatur gjithmonë kohës, mund të guzoni me këtë stil në ditët e vjeshtës kur djelli bën shfaqjen e tij.Extra tip. Sa më të gjatë të kenë shtratin pantallonat me të cilat do ta kombinosh (por edhe fundi) aq më shumë stylish do të tregojë ky kombinim. Njëherazi edhe më pak pjesë e zbuluar. Një choker në qafë, përveç se do t’i shtojë pikë stilit tuaj do të barazpeshojë të gjithë veshjen.