close
Breaking NewsLajme

Shumë shpejt do të bëhet nënë, Tuna zgjedh të lindë fëmijën…

auto_tuna1489933095

Këngëtarja seksi, Altuna Sejdiu, është në muajin e 7 të shtatzënisë. Sipas burimeve të Prive, Tuna ka zgjedhur vendlindjen e saj për të sjellë në jetë fëmijën. Ajo do të lindë në qytetin e Shkupit. Po ashtu, këngëtarja është e angazhuar me realizimin e një kënge dhe klipi që pritet të dalë gjatë verës.

 

Tags : Femijeshkuptuna
loading...