• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Shumë e çmuar për të, ja si e thërret futbollisti shqiptar partneren

Këtë verë ata realizuan një shërbim fotografik martesor shumë të bukur, por dita e ceremonisë së madhe nuk ka ardhur ende. E rëndësishme është që Granit Xhaka dhe Leonita e tij, pavarësisht zhvillimeve në jetë, mbetet të pandashëm e shumë të dashuruar. Vetë futbollisti pak më parë ka ndarë një nga pozat më të bukura në Instagram. “Diamanti im dhe unë”, shkruan Xhaka duke i treguar të gjithëve se sa e çmuar është Leonita për të. Romantik Graniti…/ revistawho.com

CLOSE
CLOSE