• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Shuhet ylli Ergi Dini, si e kujtojnë kolegët djalin me zërin unik

Pas lajmit se këngëtari Ergi Dini kishte humbur jetën, kolegë dhe artistë kanë shprehur ngushëllimet për familjen e Ergit. Ergi humbi jetën tragjikisht mbrëmjen e djeshme në Tiranë gjatë një aksidenti me motorr. Lexoni më poshtë ngushëllimet e artistëve:

 15085638_732090310279975_7082132834454186065_n

1

15181386_732095030279503_6007958425706847769_n

2

17

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

111

 

14