• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Shuhet karriera e babagjyshit më modern të të gjitha kohërave

Paul Mason është modeli i moshës së tretë i cili ka rikrijuar një version modern të babagjyshit të vitit të ri, i cili dy vitet e fundit ka bërë bujë jo vetëm në kanada por kudo në botë.

Karriera e tij e shkurtër mori fund pak orë me parë kur qendra tregtare “Yorkdale” në Toronto vendosi të punësojë një babagjysh të ri dhe ky fakt ka zemëruar shumë njerëz.

Arsyet që parashtrojnë punëdhënësit e tij për largimin kanë qenë mjaft qesharake. Një burim për “TMZ” tregon se Paul Mason nuk është punësuar sepse nuk i është përgjigjiur telefonatave të tyre për të rinovuar kontratën. Ai do të zëvendësohet nga një model i ri i quajtur Adam Martin fytyra e të cilit akoma nuk është bërë publike. 

yd-fashionsantasocial-yd3_1449701427317_28148546_ver1-0_640_480