• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

SHTATZENIA/ Ditë të lumtura për Tunën, shikoni si kujdeset Patris Berisha për të (FOTO)

Këngëtarja seksi Tuna po e ndryshon përgjithmonë imazhin e saj. Nga vajza trasgresive në klipe e koncerte që këndonte duke joshur, sot është një bukuroshe në pritje të ëmbël. Si një vajzë që pret të bëhet nënë ajo u shfaq edhe herën e fundit në “Kënga Magjike” me një veshje e performancë serioze. Sakaq ajo është tërhequr për të shijuar shtatzëninë pranë partnerit të saj Patris Berisha. Ai po kujdeset aq shumë për Tunën sa e dhe gatuan për të. Në një foto të fundit që ka publikuar në Instagram djaloshi nga Prishtina, ai tregon se “po gatuan për dashurinë e tij”./ revistawho.com

15871538_760376017451404_859056124828832405_n