• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Shpërthen Fiorentina: Kei, nepërkë me 7 koka! Afron Olsin me Armelën

Pavarësisht marrëdhënies së mirë në javët e para, tashmë Fiorentina dhe Kei kanë një raport aspak të mirë.

Fiorentina e përmend marrëdhënien e saj me Kei, teksa është me Musën dhe me Donën. “Ajo për Olsin kishte respekt në javët e para. Ajo e sheh atë si lojtarë të fortë dhe për këtë arsye ka respekt. Por ai nuk më dëgjon mua. Ajo, përveç se e sheh Olsin si lojtar të fortë, nuk dua t’ja dijë ç’a thotë për mua. Unë ja kam thënë: Je nepërkë me 7 koka. Ajo e di shumë mirë mendimin tim për të”- thotë Fiorentina.

Ajo shpjegon edhe diçka më shumë në lidhje me Kein se pse është më shumë e mërzitur.

“Unë kam qenë dje e mërzitur me Olsin, pasi Kei bënte gjeste që ta afronte atë me Armelën”- tregon Fiorentina./big brother 

CLOSE
CLOSE