• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Shpatit nuk i ndahet shpirti nga Afërdita, e ndjek edhe në..

Edhe pse ka kaluar shumë kohë që nga dita kur raporti midis këngëtarit Shpat Kasapi dhe modeles Afërdita Dreshaj ka përfunduar, duket se kjo lidhje ka lënë gjurmë tek artisti.

Pas disa hulumtimeve “revistawho.com” ka zbuluar se Shpati vazhdon ta ndjek Afërditën në “Instagram” pavarësisht se ajo ka nisur një jetë të re dhe shumë shpejt do të shkoj drejt altarit me të dashurin e saj Jakub Kindl.

Këngëtari ndjek në rrjetet sociale jo vetëm Afërditën por edhe motrën e saj Jehona Dreshaj.

Nga ana tjetër Afërdita nuk e ndjek këngëtarin në asnjë rrjet social.

Pasi lidhja e dyshes mori fund artisti është përfolur për disa raporte dashurie por ende nuk ka pranuar të ketë diçka serioze./revistawho.com

CLOSE
CLOSE