• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

SHOKON FANSAT/ Aktorja shqiptare foto “topless”, burri i kap gjoksin

Aktorja shqiptare ka lënë pa fjalë adhuruesit e saj teksa ka pozuar “topless” në një çast mjaft intim. Evis Xheneti, ndonëse është larguar prej shumë vitesh nga Shqipëria, është mjaft e famshme në Shtetet e Bashkuara, jo vetëm për performancat e saj si aktore dhe showgirl por edhe për martesën me kitaristin e grupit “Korn”, James “Munky” Shaffer. Ky i fundit duket në foton e shqiptares, teksa i kap asaj gjoksin e zbuluar. Sigurisht imazhi tejet seksi i shqiptares me bashkëshortin ka rrëmbyer jo pak pëlqime e komente, të cilat janë kryesisht pozitive. Çifti i famshëm janë prindër të dy fëmijëve por pavarësisht kësaj nuk heqin dorë nga shfaqjet e tyre trasgresive./ Bluetooth

15941168_10211642879444471_3729587108884389159_n

15965051_10211651759746473_7123732065393323557_n

15780774_10211541442788618_4244494862586798830_n