• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

SHKON PAS TE DASHURIT/ Ornella Muti bën gati valixhet: Lamtumirë Itali!

Aktorja e famshme italiane, shumë e dashur edhe për shqiptarët, Ornella Muti, ka braktisur Italinë për dashurinë. Ajo është transferuar në Moskë, ku ka blerë një apartament me tri dhoma në Ostazhenka, një zonë famoze në kryeqytetin rus. Siç transmeton “Tv Rossiya 1”, Ornella do të jetojë me të dashurin e saj Kerherve i cili ndjek aje disa aktivitete. Edhe aktorja ka ndërmend të bëjë biznes në Moskë, duke prodhuar një linjë këpucësh lëkure dhe një restorant, italian natyrisht.

99021_50310_92658_c_4_articolo_2099526_imagegallery_imag

o-mf-k-defilee

1478521772_ornella_muti_2