• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Shikoni si e feston Sadna Krishtlindjen dhe Vitin e Ri (FOTOT)

Edhe pse me një axhendë të ngarkuar, Sara Khan e njohur si Sadna do e festojë Krishtlindjen dhe Vitin e ri pranë familjes së saj. Këtë e ka bërë të ditur vetë aktorja me videot e saj në Snapchat ku shfaqet shumë e lumtur që ndodhet në shtëpinë e saj. Në video shfaqet aktorja teksa zbukuron pemën bashkë me motrën e saj të vogël. Ajo madje është e gëzuar edhe për dhuratat poshtë pemës. Sara këtë vit ka qënë shumë e ngarkuar me serialet ku ka marrë pjesë dhe sigurisht ndihet e lumtur që po e kalon Krishtlindjen dhe Vitin e Ri pranë familjes. 

15621879_751061501716189_6466766688073889271_n

15697211_751061528382853_2372967505567378324_n

15697956_751061515049521_3609546699970577844_n

15590419_751061301716209_3273134154539406744_n

15726351_751061348382871_7387129217221047303_n

15622231_751061448382861_7174282449295721192_n