• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Shikoni si duket Enca Haxhiaj në 9-vjeçare (FOTO)

Enca Haxhiaj, një nga këngëtaret e suksesshme në botën e muzikës, është përfolur gjithmonë për format e saj seksi. Enca ka postuar dy foto nga adoleshenca e saj në rrejtin social “Snapchat”. Në këto foto vihet re se këngëtarja seksi nuk ka ndryshuar si në tiparet e fytyrës gjithashtu dhe në format trupore. Ajo ka qënë e bukur dhe seksi si në moshën 14 vjeçare dhe vazhdon të jetë e tillë.

15095016_729791000509906_5005062390027823344_n 15128625_10211262768264338_1027148470_n