• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Shikoni si dukej Adelina Berisha në moshë të vogël (FOTO)

Adelina Berisha, një nga këngëtaret e suksesshme të Kosovës, ka postuar një foto nga fëmijëria e saj në Instagram. Këngëtarja shkruan: “Familja ime e shtrenjtë” teksa në foto shfaqet ajo me prindërit, motrën Dafina dhe vëllain Riad. Kujtojmë se kënga e fundit nga Adelina Berisha është këngë “T’kom ik” e cila ka vajtur 2 milion klikime në Youtube.

15178226_731143397041333_7889291568896111655_n

Adelina me prindërit, motrën dhe vëllain.