close
Breaking NewsLajme

Shikoni nën shoqërinë e kujt ishte mbrëmë Anxhelina Hadërgjonaj (FOTO)

screenshot_29

E veshur me xhinse dhe një bluze stil Kendall Jenner, Anxhelina dukej shumë sexy mbrëmë teksa festonte Vitin e Ri. Këngëtarja nuk ishte vetëm, por me Ariel Tejada-n, makeup artisti i njohur. Të dy janë shumë miq. Ishte Ariel ai që postoi në Instagram pak minuta më parë foto me Anxhelinën. “Mbrëmë duke festuar Vitin e Ri me shoqen time të ngushtë.” -shkruan ai./revistawho.com

screenshot_28

 

Tags : anxhelina hadergjonaj
loading...