• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

SHERRI/ Pajtohen dy reperat shqiptarë (FOTO)

Pas skandaleve dhe sherreve që ndodhën në 2016-ën duket se viti 2017 ka hyrë me “këmbë të mbarë”. Gjithçka filloi kur reperi Stresi dhe Skivi komentuan me kunja ndaj njëri tjetrit në rrjete sociale. Më pas Stresi deklaroi se vetëm Geti vlente në Babastars kurse të tjerët ishin me dy fytyra sipas tij. Megjithatë duket se kjo fazë armiqësie ka kaluar. Skivi ka filluar të ndjekë në Instagram Stresin, i cili ndodhet në arrati. Kjo tregon se reperat kanë nisur një kapitull të ri dhe armiqësitë janë kapërcyer./revistawho.com

screenshot_3

screenshot_9