• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Sherri me Marsela Çibukaj, flet Samanta Karavella: Ajo e kishte me mua ndaj vendosa të flas

Të dy këngëtaret Marsela Çibukaj dhe Samanta Karavello, janë ‘’përplasur’’ në rrjetet sociale, pas një statusi të Marselës ku gjykonte këngët që po publikohen së fundmi.Pas këtij statusi reagoi Samanta, ku kishte publikuar këngën ‘’Si ti’’, ku iu drejtua Marselës se në vend që të bënte statuse kritikuese, të bënte diçka me vlerë. Në një intervistë të dhënë për IN Report Samanta, ka folur për herë të parë për këtë debat. Ajo ka rrëfyer se është e vështirë të flasësh në gjuhë letrate kur ke të bësh më këngë reagge. Gjithashtu ajo ka theksuar se i ka vërtetuar aftësitë e saj për të kënduar live, dhe se kishte ardhur koha që ajo më në fund të fliste. Për më tepër ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm.