Selena dhe The Weeknd lidhen, shikoni se çfarë bën Bella Hadid për të mposhtur dhimbjen (FOTO)

CAP D'ANTIBES, FRANCE - MAY 19:  (EDITORS NOTE: This image has been retouched.) Bella Hadid poses for photographs at the amfAR's 23rd Cinema Against AIDS Gala at Hotel du Cap-Eden-Roc on May 19, 2016 in Cap d'Antibes, France.  (Photo by Pascal Le Segretain/WireImage)

Vetëm dy ditë pas publikimit të fotove ku Selena Gomez dheThe Weeknd janë duke u puthur, Bella Hadid reagoi duke hequr Selenën nga lista e ndjekësve në Instagram. Por nuk mbaron me kaq. Mesa duket modelja e Victoria’s Secret e ka të pamundur ta harrojë ish të dashurin. Në fotot e publikuara në Snapchat ajo shihet teksa kthen disa shots me shoqërinë. Mediat e huaja shpjegojnë e veprimi i saj tregon sesa e lënduar është ajo nga ish i dashuri dhe mikesha e saj Selena. Bella nuk njihet për konsumimin e alkoolit, por mesa duket The Weeknd ka lënë gjurmë tek ajo./revistawho.com

Screenshot_4

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password