• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Seksi si gjithmonë, Olta Gixhari zbulon padashje detajin që tregon se bukuria do sakrifica

E para që solli si trend mbajtjen e brezit i cili pretendohet se ngushton pjesën e belit ishte Kim Kardashian. Pas saj shumë vajza e përdorën për të patur një bel sa më të hollë.
Duket se këtë praktikë po e ndjek edhe aktorja Olta Gixhari, e cila na e ka zbuluar padashje këtë detaj.


Olta ka publikuar në “Instagram” foto nga një sallon bukurie duke kuruar imazhin e saj ndërkohë që duket qartë se mban veshur brezin “mrekullibërës”.
Nuk e dimë sa rehat ndihet Olta duke e mbajtur atë por një gjë është e sigurt, në qoftë se e shihni aktoren me bel të hollë si të një modeleje, tashmë e dini sakrificën që ka bërë.


Që përdorimi i korsesë të jetë efektiv, sugjerohet të mbahet veshur gjatë gjithë kohës. Ndërkohë sipas mjekëve kjo teknikë nuk është e këshillueshme për shkak se ushtron presion tek organet dhe deformon strukturën biologjike të trupit./revistawho.com

CLOSE
CLOSE