• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

‘Sarp’ heq dorë nga aktrimi, ka një pasion të ri shumë të çuditshëm

Aktori turk, Çagatay Ulusoy rrëmbeu zemrat e të gjitha vajzave me rolin e ‘Sarp’ në serialin ‘I infiltruari’. Para pak kohësh ai hyri në telashe me drejtësinë për shkak të drogës. Megjithatë aktori simpatik i qetësoi të gjithë, duke deklaruar se nuk ka konsumuar substanca narkotike. Por duket se pas trazirave në jetën e tij, ‘Sarp’ ka vendosur t’i largohet disi aktrimit dhe famës. Mediat turke shkruajnë se ai tashmë ka gjetur veten tek një pasion i ri, ai i qeramikës. Madje aktori ka vendosur ta kthejë shtëpinë e tij në një punishte për ta zhvilluar më tej si biznes artin e qeramikës. Tashmë të gjitha femrat mund ta kenë më të lehtë për ta takuar nga afër, mjafton të blejnë një vazo qeramike.