close
Breaking NewsLajme

Sarah Jessica Parker flet rreth takimit me ish të dashurin pas 20 vitesh

sarah1

Ai ka folur për takimin me ish të dashurën, Sarah Jessica Parker, vitin e kaluar por së fundmi ka qënë vetë aktorja që ka folur për të njëjtën eksperiencë, duke u shprehur se takimi me Robert Downey Jr. në 2015 ishte një eksperiencë e bukur.

Gjatë një intervistë të dhënë për programin,”The Howard Stern Show”, ditën e martë, 51-vjeçarja ka thënë se ritakimi me ish të dashurin e saj me të cilin ka qënë e lidhur nga 1984 deri në 1991, ishte tepër i këndshëm.

“Nuk ishte aspak e çudtishme”, ka thënë aktorja për ritakimin e tyre. “Mendoj se të kalosh kaq shumë vite me dikë ndërkohë që dy ishim 18-vjeç kur u takuam, thellë-thellë na bën të jemi të njëjtët, më kupton ku dua të dal? Unë gjithmonë kam qënë e afeksionuar ndaj tij”.

Sarah dhe Robert ka qënë me njëri-tjetrin për 7 vite rresht dhe i dhanë fund marrëdhënies së tyre në 1991.

Aktorja ka shtuar më tej se ndarja e tyre ishte tepër miqësore por që nga ajo kohë, Parker nuk është interesuar asnjëherë për të.

Tags : ish i dashurisarah jessica parkertakimi
loading...