close
Breaking NewsLajme

Sara Hoxha i shpreh dashurinë të birit: “Mrekullia ime e vockël” (FOTO)

screenshot_18

Edhe pse Sara dhe Ledion nuk kanë postuar ende një foto të plotë të djalit të tyre London Noor, ato nuk kanë ngurruar të postojnë foto ku vogëlushi shfaqet shumë pak. Siç ishte foto e postuar mbrëmë nga Sara në Snapchat, e cila teksa mbante dorën e vogël të London Noor-it shkruante: “Mrekullia ime e vockël”.

screenshot_16
Tags : ledion licosara hoxha
loading...