• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Saimir Tahiri kapet “mat”, vizitë e papritur në ambientet e Tv Klan

Ministri i Brendshëm është parë për një kohë të gjatë në ambientet e barit të televizionit Klan, duke surprizuar me prezencën e tij këtë paradite. Por, me sa duket vizita e Saimir Tahirit nuk ishte aq spontane. ‘Lapsi.al’ u interesua dhe nga infromacionet, mësoi se ministri Tahiri është personazh në emisionin e Gjebreas, “Ka një mesazh për ty”. Vetë Saimir Tahiri i cili njihet si specialist shfaqjesh PR, nuk kishte si të anashkalonte pjesëmarrjen e tij në emisionin me audiencë të lartë “E diela Shqiptare”./ Lapsi.al