• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Sadna” performon sonte, shikoni sa e mahnitshme duket (FOTO)

Mund të themi me plot bindje se Sara Khan mbetet një nga aktoret e preferuara të popullit shqiptar për shkak të rolit të saj si “Sadna”. Edhe pse kanë kaluar vite nga përfundimi i serialit “Bidaai” në Indi, këtu në Shqipëri seriali është ende i freskët në memorien tonë pasi fundi i erdhi në fillim të këtij viti që po lëmë pas. Vetëm një orë e ndan Indinë nga pritja e Vitit të Ri ku Sara Khan është zgjedhur të performojë nga momenti i tanishëm e deri në orët e para të mëngjesit. Aktorja postoi një video në Snapchat ku dukej fustani i saj i mrekullueshëm dhe flokët e saj të gjatë. Ajo uroi edhe fansat nëpërmjet Snapchat-it./revistawho.com

15747859_755235541298785_6270614096722083243_n

15781318_755235754632097_1987294569224978926_n