• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Sadna” ka një surprizë për të gjithë, së shpejti publikon… (FOTO)

E suksesshme si aktore, fituese e disa çmimeve si “Aktorja më e mirë” në “Indian Telly Awards” dhe “Aktorja e preferuar” në “Parivaar Award”. Por askujt nuk i shkonte mendja se Sara Khan, e njohur si Sadna do ndryshojë komplet drejtim. Aktorja është duke regjistruar një këngë. Së shpejti ajo publikon edhe videoklipin e saj të parë. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Sara me videot e publikuara në Snapchat. Nuk dyshojmë aspak në talentin e saj pasi ajo e ka kënduar shumë pak në një emision para disa viteve dhe shpresojmë që karriera e saj si këngëtare të ketë sukses. Në fotot më poshtë aktorja është duke regjistuar këngën që pritet të dalë së shpejti./revistawho.com

15873617_759722160850123_5358552819212853918_n

15873388_759722144183458_9143156837307642257_n

15826893_759722067516799_4527222768458129285_n

15965534_759721997516806_3122697311910104960_n

15825839_759721870850152_6744573390970299916_n