• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rusi, vetëvritet bashkë me djalin pas ofendimeve të burrit

33- vjeçarja, Anna Ozhigova, ka është vetëhedhur nga ballkoni bashkë me djalin e saj Gleb, pasi kishte rënë në depresion pas ndërhyrjes kirurgjikale në hundë, i cili nuk kishte dalë siç duhet. Sipas raportimeve të mediave ruse, ajo e ka marrë këtë vendim pasi ndarjes nga i shoqi, i cili pas operacionit ka filluar ta tallë për hundën që “i dukej si e derrit”. Sipas miqve të saj, operacioni ka qenë shkaku i dështimit të martesës së çiftit, që çoi në ndarjen nga i shoqi, Oleg Ponomarev dhe tek një zinxhir ngjarjesh që e lanë atë të pashpresë.