• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rudina Dembacaj “thyen rekord” familjar, do të befasoheni nga këto shifra

Aktorja Rudina Dembacaj e cila njihet për humorin dhe batutat e saj, ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një tjetër anë të panjohur të familjes së saj.

Duket se aktorja ka një familje shumë të madhe dhe falë kësaj edhe lista e kontakteve me të njëjtin mbiemër bëhet edhe më e bukur. Rudina “thyen rekord” familjar në këtë aspekt pasi në listën e kontakteve të saj, ajo ka plot 40 persona me mbiemrin Dembacaj.

Aktorja ka postuar në “Instastory” një listë kontakti me emër dhe mbiemër të të gjithë familjarëve dhe të afërmve të saj.  Në qoftë se të gjithë këta persona do të bëheshin bashkë në një event, do të krijohej një panoramë dhe atmosferë shumë e bukur familjare./revistawho.com

 

 

CLOSE
CLOSE