close
Breaking NewsLajme

Rruga e Dajtit bllokohet nga bora: Nuk kalohet as me zinxhirë

850x636_9-5-655×3561483656142-550×412

Segmenti rrugor interurban Tiranë – Dajt, nga trau i parkut të Dajtit dhe në vazhdim për në Qafë Priskë është i pakalueshëm, bën të ditur policia e Tiranës. Për momentin rruga është totalisht e bllokuar nga bora dhe nuk kalohet as me zinxhirë. Të gjitha akset e tjera që lidhin Tiranën me qytetet e tjera janë të kalueshme pa probleme./opinion

Tags : boredajtrruge
loading...