close
Breaking NewsLajme

Rrëmbimi në Paris, Kim Kardashian flet për herë të parë

screenshot_16

Kim Kardashian më në fund ka thyer heshtjen për rrëmbimin traumatizues që i ndodhi në Paris. Në episodin e ri të “Keeping Up with the Kardashians”, Kim qan teksa i tregon motrave Kourtney dhe Khloe për ditën kur u rrëmbye në dhomën e hotelit në tetor. “Ata do më vrisnin, s’kisha rrugëdalje. Më trishtonte ideja që do vdisja.” -u thotë ajo motrave në klipin prezantues të episodit të ri./revistawho.com

Tags : kim kardashianrrembimi ne paris
loading...