close
Breaking NewsLajme

Rozana Radi: Ne i themi gjërat TROÇ!

14610982_10210686368139089_8537974120604584123_n

Rozana Radi dhe Fiori Dardha pritet të fillojnë së shpejti progamin e tyre investigativ. Ka qenë Rozi ajo që ka postuar një foto ku shfaqen bashkë mikeshat-kolege dhe ku shkruan: “Mirëmengjesi nga ne. Pa filtra fare se që në adoleshencën tonë nuk i kemi patur qejf filtrat. I KEMI THËNË GJËRAT TROÇ! Nuk dihet ende sesi do të quhet programi i tyre, por ai do të nisë së shpejti në Ora News.

loading...