Rozana Radi konfirmon: Do të marr pjesë në Kënga Magjike! Ja kush e ka frymëzuar…


Rozana Radi ka konfirmuar pjesëmarrjen në Kënga Magjike. Nëpërmjet një videoje në Insta Stories këngëtarja ka pohuar se kënga do të jetë baladë. “Këtë vit do të marr pjesë në Kënga Magjike me një baladë dhe idenë e ka marrë nga komentet tuaja në rrjetet sociale”, i drejtohet Rozi ndjekësve të saj.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password