• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ronela Hajati kujton babain e ndjerë: Akoma mendoj se do kthehesh në shtëpi

 Mbrëmjen e djeshme Ronela Hajati ka emocionuar miqtë dhe ndjekësit teksa i uroi babait ditëlindjen në një postim. “Mbaj mend ditëlindjen tënde të fundit babi… Akoma mendoj se je me pushime dhe në çdo kohë do kthehesh në shtëpi. Më mungon tmerrësisht… Sa për mua, do të ta uroj ditëlindjen gjithmonë”, -shkruajti Ronela. Kanë kaluar tre vite që kur babai i saj ndërroi jetë dhe këngëtarja e njohur e kujton shpesh duke i bërë dedikime./revistawho.com

15977351_761200210702318_4731051678408544036_n