• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ronela Hajati i gëzohet suksesit të radhës

Këngëtarja Ronela Hajati ka festuar suksesin e radhës. Bashkëpunimi i saj me Young Zerkën, “Syni jem” ka tashmë 10 milion klikime në You Tube dhe ky fakt e ka lumturuar shumë këngëtaren. Ronela së shpejti pritet të nisë karrierë së shpejti në Turqi.

 

image