• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Rona Nishliu nis muajin e mjaltit, destinacioni që ka zgjedhur është një parajsë në tokë

Pas dasmës së organizuar në fshehtësi të plotë, Rona Nishliu dhe bashkëshorti i saj, Floris kanë nisur muajin e mjaltit. Këngëtarja ka publikuar disa foto nga Isola Bella, Itali.

Ishulli në fjalë është një pikë turistike mjaft e veçantë.

Rezultate imazhesh për isola bella

Me një arkitekturë mbresëlënëse dhe pamje fantastike, ky vend konsiderohet si një parajsë në tokë. Kujtojmë se Rona celebroi dashurinë 2 ditë më parë, por shumë pak momente nga ceremonia u bënë publike./revistawho.com