Rita Ora përkrah aktorit të njohur shqiptar (FOTO)


Rita Ora mbrëmjen e djeshme ishte në një koncert në Dubai. Atje ajo takoi edhe një nga aktorët më të njohur shqiptar, Blerim Destani i cili ka postuar disa video në Instagram teksa është në koncertin e Ritës. Dyshja u panë shumë të afërt me njëri tjetrin. Blerim gjithashtu i ka uruar Ritës ditëlindjen duke shkruar “Happy Birthday Rita” në Instagram dhe Snapchat. 

15136015_733722913450048_5429735729580737345_n

15170921_733722990116707_1659123129718575533_n

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password