close
Breaking NewsLajme

Rita Ora me të brendshme në rrugë

39426bca00000578-0-image-a-13_1476086114630

Rita Ora është fotografuar shumë seksi në Los Angeles. Ajo ka dalë për darkë me mikeshën e saj, Sofie Richie dhe duket shumë seksi me këtë fustan portokalli, që më shumë të lë përshtypjene e një këmishe nate. 25 vjeçarja nga Kosova duket shumë provokuese me këtë look që ka zgjedhur.

1 2
loading...