• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rita Ora e pranon hapur: Po, i shkruaj mesazhe këtij këngëtari

E ftuar mëngjesin e sotëm në BBC, Rita Ora ka treguar se është fanse e këngëtarit Shaën Mendes dhe ka pranuar se i shkruan vazhdimisht mesazhe në Instagram. Është një këngë që e kam shkruar dhe quhet ‘Why’. Kënga është shumë e rëndësishme, flet për botën dhe për atë se nëpër çfarë po kalojmë. Kështu, unë e pyeta atë nëse do të dëshironte të më ndihmonte për këtë. Nuk do ju tregoj pjesën tjetër të bisedës”-shprehet Rita, duke shpresuar se shumë shpejt mund të ketë një bashkëpunim mes dy yjeve.