close
Breaking NewsLajme

‘Rishfaqet’ Ballist Morina: Dua të shkoj në Izrael ndeshjen e kthimit

cache-210-166-strict-259811_1

Pas masave ekstreme në ndeshjen Shqipëri­-Izrael, dhe reagimin e ashpër të “Tifozave Kuq e Zi” vjen dhe një tjetër reagim i një personazhi të njohur. Bëhet fjalë për Ballistë Morinën, i cili më në fund është bërë pjesë e këtij debati të nxehtë në ditët e fundit. Njeriu i dronit në ndeshjen Serbi – Shqipëri bën thirrje që të ballafaqohen me federatën
dhe policinë për të gjetur një zgjidhje në të mirë të Kombëtares./shqiptarja.com

259812
Tags : Ballist Morinashqiperi-izrael
loading...