close
Breaking NewsLajme

Rikthehet Vaçe Zela në Festivalin e Këngës, emocionohen artistët dhe publiku

15672562_1892316614332190_3298964164977894169_n

Para disa minutave Festivali i Këngës lajmëroi se në skenë do të rikthehej, pas shumë viteve mungesë, e madhja Vaçe Zela. Artistja shqiptare u rikthye në skenën e Festivalit të Këngës nëpërmjet hologramit me performancën e këngës “Mos e bukura Arbëri”.  Salla e Pallatit të Kongreseve dhe artistët u ngritën në këmbë duke duartrokitur.

15621905_751082251714114_6073957677088381055_n

 

Tags : festivali i kengesvace zela
loading...