• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rikthehet ‘Sex and the City 3’, ja kur del në kinema

Pas 6 vitesh nga filmi i fundit, rikthehet episodi i 3 i filmit ‘Sex and the City 3’. Katër aktoret kanë firmosur kontratën, duke qënë unanimisht dakort me skenarin e filmit. Edhe pse aktorja Sarah Jessica Parker nuk ka qënë dakort me disa pjesë të skenarit, por produksioni arriti t’i marrë të 4 aktoret e famshme Cynthia Nixon, Kristin Davis dhe Kim Cattrall. Filmi do të shfaqet në kinema verën e 2017.