close
Breaking NewsLajme

Rikthehet në Instagram këngëtarja e njohur shqiptare, kalon problemin shëndetësor (FOTO)

flakaa

Dimri po aq i bukur sa është, ka edhe problemet e veta sidomos sëmundjet dhe virozat. E duket se e njëjta gjë i ka ndodhur këngëtares shqiptare e cila prej disa ditësh nuk postonte në Instagram. Bëhet fjalë për këngëtaren me zë unik, Flaka Krelani e cila ka njoftuar nëpërmjet Instagram Story se ka qënë e sëmurë dhe kjo ka qënë arsyeja pse nuk ka postuar, por nga sot do fillojë të postojë më shpesh saqë nuk do durohet shkruan ajo. 

15741023_753938001428539_9011623334786704875_n
15781422_753937964761876_391870846390925013_n
Tags : flaka krelani
loading...