• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rikthehet këngëtarja e njohur shqiptare, bashkëpunim me Flori Mumajesin (FOTO)

Kanë kaluar 7 muaj nga kënga e fundit e Besës “Hangover”. Ajo ka vendosur që këtë muaj të publikojë projektin e radhës në bashkëpunim me Flori Mumajesin. Kënga quhet “Kokëfortë” dhe pritet të publikohet këto ditë siç shkruan edhe Besa në Instagram. Ky është bashkëpunimi i dytë i Besës me Florin pas këngës “123” të publikuar para 9 muajve, këngë e cila ka arritur 4 milion shikime në Youtube dhe është pëlqyer shumë nga publiku./revistawho.com